Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality- Úvodníky

Český a Moravský klub.

--------------------------------

SITUACE OKOLO MIMOPARLAMENTNÍHO SNĚMU O KTERÝ USILUJEME ŘADU LET .

autor : Jan Valenta, předseda ČMND -NDS

Mnohé aktivity stále dělí již rozdrobené spektrum. Pokusili jsme se 6.července 2012 vyhlásit ČTYŘI PRAŽSKÉ ARTIKULY 21.STOLETÍ, kde jak se ukazuje lze nalézt pojítko mezi občanskými aktivitami.

KONFERENCE NIO VE DNECH 8.9 AŽ 9.9.2012 ŽEL, TOTO OČEKÁVÁNÍ NESPLNILA A BYLO OBTÍŽNÉ SE ORIENTOVAT MEZI TRPASLICKÝMI NÁZORY A SKUTEČNÝMI MYŠLENKAMI !

Úsilí o Mimoparlamentní sněm provází politické neparlamentní zcela zmanipulované až na malé vyjímky několika stran : ČMND, Pravý blok, Česká Národně socialistická strana 2005 ( né Paroubek) , Českomoravská republikánská strana ( Jiří Dufek) a část konzervativců.

-Marné byly snahy domluvit se s Politikou 21 ( paní Bobošíková ) a Svobodnými (pan Mach).

Posléze i poté, co " Občanský sněm " na konferenci se hlásí jako "samojediný spasitel", těch Salvadorů" od té doby přibylo , včetně křiklounů ! Každý by chtěl být v Čechách generálem bez ohledu na občany naší těžce zkoušené vlasti ! A tak opět vyvstává otázka : Budu vyslyšen na tzv. konferenci 29.9.2012 v Praze NIO ? Podaří se sezvat všechny iniciativy ? - O tom mám své pochybnosti, nicméně se ukazuje, že nejblíže ČMND-NDS je Občanská sounáležitost a další vlastenecká a věcná uskupení včetně Českého ráje ap.

------------------------------------------

 

Příspěvky

ČESKÝ KLUB- příprava ustavení .

4. 4. 2009

Příprava ustavení Českého a Moravského klubu.

 
Celý příspěvek / Rubrika: Aktuality- Úvodníky / Komentářů: 0

17.LISTOPAD 1989

15. 11. 2008

 
 
Celý příspěvek / Rubrika: Aktuality- Úvodníky / Komentářů: 0

Český a Moravský klub jako symbol vlastenectví.

18. 1. 2008

 

TENTO WEB BUDE NADÁLE TISKOVÝM MLUVČÍM SPOJENÝCH HNUTÍ A INICIATIV OBČANŮ V NÁRODNÍ MYŠLENCE ( VYCHÁZÍ TÉŽ NA WEB NDS ) . NÁRODNÍ LISTY JAKO HLAVNÍ PORTÁL UVEDE NÁVRHY NA VYHLÁŠENÍ ČTYŘ PRAŽSKÝCH ARTIKULŮ 21.STOLETÍ K 6.ČERVENCI 2012 .

 
Celý příspěvek / Rubrika: Aktuality- Úvodníky / Komentářů: 3

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4