Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČERVENCOVÉ VYDÁNÍ - STAGNACE NEBO EVOLUCE

24. 7. 2013

KOMENTÁŘ K HLUBOKÉ KRIZI NAŠÍ SPOLEČNOSTI.

Mnozí se ptají, co se děje s přípravou Českomoravského sněmu. Je tu organizace Československý lev volající po konferenci s NIO 1 ( paní Dagmar Krylová) a stav formování ALIANCE PRO TRANSFORMACI ČESKÉ REPUBLIKY jejímž zakládajícím členem s Občanskou sounáležitostí je i naše Národní demokracie.

        Velkou škodu mimoparlamentním partnerům ve stranách i nám však způsobily nezdařené konference občanských iniciativ, zejména Holešovské výzvy a SK-DE jejich rozkol. Zejména nereálné požadavky zrušení všech stran i těch které se staví proti současné partiokracii pana Antonína Mareše a Zdeňka Ponnerta ukázaly na hluboké neznalosti těchto lidí v otázce interpretace co je a není  přímá či tzv. "skutečná".

      Různé pokusy s konferencemi ukázaly neinformovanost aktivit mezi sebou . Účast Víta Bárty (VV) a ing Pavla Kohouta ( NERV vlády) byla nejen kontraproduktivní stejně jako diskuse SK-DE o "volebním zákoně" . Groteska s tím že se hoši nedohodli na rozdělení kdo bude či nebude v "příští vládě", ukázaly diletantismus těchto lidí.

      Na podzim m.r  žel do toho přišlo mé přepadení a zranění se ukázalo že z hnutí, kterých je u nás dost má nejpropracovanější vizi Občanská sounáležitost, která si nečiní osobní ambice, ale prioritu dává systémovým změnám a funkční Přímé demokracii. Původní předpoklady ukazují vzorovou spolupráci. Horší je to s mimoparlamentními stranami v hluboké pasivitě. Na růžích ustláno nemám ani já, vyhlásil jsem referendum o funkcionářích Národní demokracie, které se protahuje. Nechce se mi věřit že nemáme odolné, schopné , neúplatné a nezištné funkcionáře obětující se pro povznesení naší vlasti. Přesto jsem přesvědčen že evoluční vývoj má naději na úspěch, pokud vejde nová Aliance do podvědomí všech vrstev občanů naší krásné země.

NÁRODNÍ LISTY-NÁRODNÍ MYŠLENKA-NÁRODNÍ DEMOKRACIE-ČESKOMORAVSKÝ KLUB

WEBOVÁ MEDIA POD ESTRANKY.CZ

TEXTOVÝ EDITOR

VYHLÁŠENÍ ZÁSAD MIMOPARLAMENTNÍHO ČM SNĚMU ČS NV

SNĚM JE VYHLÁŠEN NA ZÁKLADĚ REFERENDA OBČANŮ ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLIKY . OBNOVA ZEMSKÉHO PRINCIPU.

USTANOVENÍ :  HITORICKOU KONTINUITOU EXISTENCE .

RNS-NS) 1918-1938

VYHLAŠUJI JAKO STAROSTA ĆKLUBU :

REFERENDUM O OBSAZENÍ SNĚMU NA KONEC LISTOPADU 2012 !

DATUM BUDE UPŘESNĚNO PODLE VÝSLEDKŮ REFERENDA A NOMINACÍ SUBJEKTY V SEZNAMU .

I.             OBČANÉ SE VYJADŘUJÍ PŘÍMO FORMOU SMS,EMAILŮ,HYDE PARKŮ A MÍTINKŮ ,FACEBOOKU,SKYPE I PANELOVÝMI DISKUSEMI.

II.           POČET ČLENŮ SNĚMU JE OD 100-150 STÍNOVÝCH POSLANCŮ

III.         OBČANÉ PODLE MÍSTA BYDLIŠTĚ MOHOU ZAKLÁDAT MÍSTNÍ SNĚMY ČI KLUBY, PROFESNÍ A JINÉ ZÁJMOVÉ KLUBY A DELEGOVAT SVÉ ZÁSTUPCE DO ČM S .

IV.         ČMS A ČSNV  PŘIPRAVÍ V OBOU REPUBLIKÁCH ROVNÉ,PŘÍMÉ A SVOBODNÉ VOLBY NA PODKLADĚ DEMOKRATICKÉHO VOLEBNÍHO ZÁKONA

V.           ČMS –ČNV JEDNOZNAČNĚ UZÁKONNÍ PŘÍMOU DEMOKRACII.

PŘEDSEDA NÁRODNÍ DEMOKRACIE  ČM-ČSR  JAN VALENTA V.R.26.10.12

 Opakování referenda o ČESKOMORAVSKÉM SNĚMU. Občané nechť se vyjadřují k jednotlivým bodům 1-5 ANO-NE a navrhují své zástupce do sněmu, který se bude konat po prázdninách.

 

       (red)

 

 

Náhledy fotografií ze složky OSOBNOSTI -SLAVNÍ SPOLUOBČANÉ