Jdi na obsah Jdi na menu
 


Českomoravský klub, jako otevřená webová stránka soustřeďuje názory těch občanů, kterým není lhostejný osud naší země a současný politický vývoj. Proto uvítáme každý váš názor, který můžete sdílet v komentářích.Redakce.

valenta.nds@đeznam.cz Alesporvis.nds@seznam.cz

Český klub připravuje základní informace, publikace ve spolupráci s redakcí Národní listy internet. NL jsou přístupny na webu: www.narodnilisty.estranky.cz a lze bez cenzury a omezení přijímat na webu komentáře pod kódovým číslem. Stejně tak na www.ceskyklub.estranky.cz a www.nds@estranky.cz

Národně demokratická strana s ohledem na návaznost na původní Český klub 1861-1938 upravila svůj název podle názvu I. republiky :

ČESKOMORAVSKÁ NÁRODNÍ DEMOKRACIE - N D S

Smysl úpravy z dubna t.r. je otevřená politická formace sdružující  Čechy a  Moravany . Po ztrátě Slovenska  v r. 1992-3  žel nelze  použít přesně  název zakladatelů Československa.

Významní  představitelé ČK :   František Ladislav Rieger, bratři  Grégrové,

JUDr. Karel Kramář, JUDr. Alois, Ladislav a  Miroslav  Rašínové  (otec a synové) , profesor  Alois Jirásek, Jaroslav Kvapil,  Karel  Scheinpflug  a Olga  S.  MUDr. Josef Thomayer, prof.dr. J. Libenský  , ing. Jaroslav  Prokop a synové, Tomáš Baťa a jeho rod, dr. Vlastimil Klíma, Josef Toušek aj.

  

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář