Jdi na obsah Jdi na menu
 


WEBOVÉ STRÁNKY PŘED REORGANIZACÍ.INFORMACE

Vážení přátelé,

Vzhledem k tomu, že jsem navrhl spřáteleným subjektům aby využívaly tyto webové stránky, projde tento časopis, který se teprve "klube" reformou .

Především v úpravě a počtu příspěvků a rubrik. Některé z nich přejdou z Národních listů a některé budou doplněny v prvé polovině května t.r.

V Moravskoslezské zemi bude zřízen Moravskoslezský klub a Český klub zůstane a společně ČESKOMORAVSKÝ KLUB kam budou moci psát všichni slušní lidé v této zemi.

Politická a morální krize doprovázená ekonomickým propadem ČR je dokladem, že nutné změny musí nastat i v tom, že bude zřízen :

 

            MIMOPARLAMENTNÍ            SNĚM 

Právě proto po četných odkladech způsobených i v samotné reorganizaci Národní demokracie a napadení Národních listů přímo na web stránkách způsobily odklady již plánovaných akcí . Ukázalo se, že jistí lidé na politické scéně, kteří zejména u Věcí veřejných slibovaly změny k lepšímu, vláda kterou jsme ani nechtěli provádí další vyssávání a genocidu národa zejména ekonomicky a morálně. Proto je naší povinností tento proces zastavit.

Pevně věřím v moudrost svých politických přátel, sdružení a spolků občanů, které budou pozvány na summit. Byl bych rád, kdyby se uskutečnil v městě Olomouci. Jsme tím i pro mne drahé Moravě hodně dlužni.Víme v jakých oblastech krize zasáhla sever Čech a Moravy, Praha toho tolik zas nepocítila jako regiony ČR !

Právě rozdělení i organizací Národní demokracie spěje k Zemskému principu a jeho obnově, jako prvku přímé demokracie v naší vlasti.

 

                   Váš Jan Valenta, předseda ČMND-NDS

 

Náhledy fotografií ze složky Galerie ČMK

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář