Jdi na obsah Jdi na menu
 


DEN SVOBODY 95 LET DNY HANBY 2013

ČESKÝ, MORAVSKÝ , SLEZSKÝ SNĚM

NÁRODNÍ LISTY-NÁRODNÍ MYŠLENKA-NÁRODNÍ DEMOKRACIE-

ČESKÝ KLUB - ČESKÝ MORAVSKÝ SLEZSKÝ SNĚM

WEBOVÁ MEDIA POD ESTRANKY.CZ

TEXTOVÝ EDITOR

FEJETON A REPORTÁŽ PSANÁ

Šéfradaktor Klubu Národních listů a předseda Národní demokracie

Jan Valenta

-------------------------------------------------------------------------------------

Je krátce po 9.hodině ranní a jsem u podstavce sochy zakladatele Národní strany a obnovitele Zemského sněmu Františka Palackého, zatím sám .

V 9.07 stála poblíž mladá studentka a v 9.27 přišla redaktorka a dva reportéři našich Národních listů. Později i představitel ANeO Stanislav Česák před polednem. Celkem šest lidí !

---------------------------------------------------------------------------------------

Na soše je vyryto : " SVÉMU BUDITELI A VŮDCI VSKŘÍŠENÝ NÁROD", aniž by kolem chodící lidé se svěšenými hlavami do země se podívali výše. Výzvy trubkou a s praporem lidé sledovali ze zastávky tram a metra B se zajevnou odevzdaností a apatií. To vše mají na svědomíé minulí a současní držitelé moci !!!!!!

---------------------------------------------------------------------------------------

JOSEF SVATOPLUK MACHAR, (ND-NL) budoucí inspektor čs.armády v knize Pět let v kasárnách napsal :" - Byl pošmourné ráno a i den , lidé se probouzeli již svobodní , všude vlály československé vlajky, společně se Slovenskými "Horními Uhry" s již modrým klínem. Republika byla vyhlášena již 14.října 1918 na Václavském náměstí představiteli I.odboje , předsedou nově vzniklého ČESKOSLOVENSKÉHO NÁRODNÍHO VÝBORU JUDR.KARLEM KRAMÁŘEM ( STÁTOPR-NÁRODNÍ DEMOKRACIE ) , JUDR VÁCLAVEM J.KLOFÁČEM ( NÁRODNÍ SOCIALISTÉ) A JUDR. JOSEFEM SCHEINEREM ( STAROSTOU SOKOLA ), aby oznámili že následujícího dne odjíždějí za představitelem zahraničního I. odboje profesorem Tomášem G. Masarykem oznámit mu vyhlášení Československé republiky . Všude byly svrhávány nenáviděné rakouské orlice, lidé se svorně zdravili a mávali...."( autor byl pět let inspektorem čs.armády a významný básník )

JAKÝ KONTRAST RÁNU DNE 28.ŘÍJNA 2013 PO ZUFALŠOVANÝCH VOLBÁCH ( POKOLIKÁTÉ???), PLNÉ APATIE A OTROCKÉ CHŮZE. NIKDO KROM NÁS REDAKTORŮ A PŘÍZNIVCŮ NÁRODNÍCH LISTŮ SE NEZDRAVIL!

--------------------------------------------------------------------------------------

Další vstupy jsem měl čtyřikrát na web kameru. Techniku jsme tentokrát neměli .....

---------------------------------------------------------------------------------------

Mluvil jsem bez mikrofonu a i pro ty kdo se chovali jak pravil dr.Ladislav Rašín "jako otroci". Je slunečné odpoledne a pachuť zmaru mezi námi vystřídalo odhodlání : "Budeme pokračovat za týden Redakční radou a schůzkou stoupenců Přímé demokracie a 17.listopadu na Václavském náměstí . Pátý vstup uspořádám na web zóně . Váš Jan Valenta svým čtenářům

 

 

NA HYDE PARKU PRAHA PALACKÉHO NÁMĚSTÍ DNE 28.10.2013

PRO DALŠÍ SELHÁNÍ OBČANŮ NEMÁME SLOV ! ( REDAKCE)

 

Náhledy fotografií ze složky Galerie ČMK