Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČESKÝ A MORAVSKÝ KLUB REALITOU .

16. 12. 2012

PŘEVZATÉ AKTUALITY V PLNÉM ZNĚNÍ.

 

NÁRODNÍ LISTY-NÁRODNÍ MYŠLENKA-NÁRODNÍ DEMOKRACIE-ČESKOMORAVSKÝ KLUB
WEBOVÁ MEDIA POD ESTRANKY.CZ
TEXTOVÝ EDITOR    NEDĚLNÍ VYDÁNÍ .
OBČANÉ MAJÍ DOST NESTABILITY NAŠÍ ZEMĚ- NÁRODNÍ A PARLAMENTNÍ LISTY .
ADVENTNÍ VÝZVA OBČANŮ.
V souvislosti se současným vývojem politické situace se sešli o sobotním Adventu zástupci občanů ze všech sfér naší společnosti. Na dvou místech v Praze , aby vyjádřili svou nespokojenost se stavem , který polarizuje společenské spektrum, vrhá stín a špatné světlo na některé občanské aktivity.
   Ostře se distancujeme ( i naše media jsou občané)od těch , kteří vnášejí nejistoty mezi občany.
V tomto roce 2012 zaznělo mnoho slov, nikoliv však činů! Bez občanské svornosti nelze provést pozitivní společenské změny !!!!!
   Vyzýváme naše občany aby nedopustili další rozeštvávání ze strany státní moci, která se snaží o likvidaci občanského odporu.
    Nadějí této země je jednoznačné nalezení občanské shody, vedoucí k systémovým demokratickým změnám v naší vlasti.
OBČANÉ NAŠÍ REPUBLIKY dne 15.12.2012
 
 
KOMENTÁŘ ŠÉFREDAKTORA JANA VALENTY – FEJETON?
Odpustím si v adventní neděli klasicky fejeton a začnu s tím, že jsem měl na paměti i jedno číslo Národních listů o „Našich Pappenheimských „. Po úmorných a ztracených časech na setkáních NIO (3) , ale žel i po zmaření probuzení občanů dne 15.3.2012 vedle přátel z Občanské sounáležitosti a i OCCUPU.cz jsem se dnes setkal s lidmi , které znám dokonce i z dob zápasu o Čs. Federaci , ale i všech aktivních občansky angažovaných lidí, kteří slyšeli mé apely : „VŠICHNI K PUMPÁM „.
    Co vše jeden člověk prožije za celý život ? Zejména oceňuji aktivitu žen , které jsou hnacími motory občanské společnosti ! Tu jsme přeci chtěli v listopadu 1989 a jak se ukázalo, kde nic není ani smrt nebere . Ukazuje se že dokážeme komunikovat, vyjádřit své názory a stát za nimi .
   Po dlouhé době nás Advent svedl do polohy, ve které hodláme jako občané pokračovat v Novém roce 2013 bez ohledu kdo kam patří a v jaké je straně . Pojednou mne krom Hanychova odboru MV ČR a jisté iniciativy neostrakizoval za to že jsem Národní demokrat. Ostatně u některých lidí toho zrna nevědomost je pokládána za přímo cnost a trpí jí především vládní garnitura a novodobí „Adamité „.
I ZVOLAL VŮDCE NÁRODA , HUSITŮ JAN ŽIŽKA Z TROCNOVA :
„NEJVĚTŠÍM NEPŘÍTELEM SESTRY A BRATŘI NENÍ ZIKMUND , ŠELMA RYŠAVÁ , ALE NAŠE NESVORNOST ,-A TÉ NEBUDU NIJAK TRPĚT A ZTRESTÁM TY , KTEŘÍ JSOU JAK POMATENCI ČI ZRÁDCI !!!!“ Svatá slova bratře Jene a pokud překonáme stigmata nesvornosti, udavačství, malověrnosti , fízlovství , alibismu či podlostí , opět se staneme progresívním národem Evropy v naší tvořivosti , vynalézavosti , kulturního bohatství , láskyplnosti našich žen , pak věřte nová fáze Národního obrození se stane požehnáním pro lepší tvář naší svobody a nové podoby demokracie jako vlády lidu! JUDr. KAREL KRAMÁŘ PROHLÁSIL K 10.VÝROČÍ ČSR :
„ PEVNĚ VĚŘÍM, ŽE MY KTEŘÍ JSME PŘINESLI OBĚTI V DOBĚ ZÁPASU O SVOBODU, SI UDRŽÍME V DALŠÍCH GENERACÍCH TUTO HŘIVNU LÁSKY K VLASTI A REPUBLICE „……………………AMEN
REDAKČNÍ : PŘEDSEDA ČM-ČS NÁRODNÍ DEMOKRACIE JAN VALENTA DNES ODMÍTL JAKO STATUTÁRNÍ ZÁSTUPCE JÍT NA SCHŮZKU INICIATIV POŘÁDANOU HOLEŠOVSKOU VÝZVOU , AVŠAK JAKO ŠÉFREDAKTOR NÁRODNÍCH LISTŮ SE V PONDĚLÍ 17.12 .2012 JAKO POZOROVATEL SPOLU S PARLAMENTNÍMI LISTY JEDNÁNÍ ZŮČASTNÍ.
 
DĚTEM : MILÉ DĚTI, NESEĎTE U TĚCH PC , LAP TOPECH A APLECH POŘÁD, BĚŽTE VEN UŽÍVAT SI PŘEDVÁNOČNÍ ZIMY. VÁŠ POHÁDKÁŘ..
 
 
NĚCO PRO DOSPĚLÁKY :   Z POHÁDKY O SMUTNÉM KRÁLOVSTVÍ….
 
AKTUALITY : 
Pohádková království už se znepokojením sledují devastující nepořádky v Smutném království . Královskému páru Miroslavovi a Krasomile nezbylo, než svolat Mimořádný kongres pohádkových postav pro děti a dospělé .
    Spojené království prosperuje , avšak v sousedství tomu tak není . Vláda Petra z Nečasova neustále mění konšely, ve Sněmu to vypadá jak židovské škole . Odcházející král Václav VI. Zvaný St.KLAUS zmetá v hradě i podhradí, mezitím sněm schválil to, aby příštího krále volili poddaní, ale s podmínkami volby tak, aby vyhrála dosazená figurka. A sešla se směsice postaviček jaj ze žurnálu.Nechybí ani bývalý kancléři Miloš Becherovka Slim, Jan z Rybitví , či senilní a věčně spíci konšel pro zahraniční akce Karel zvaný SCHWARZWALD- ALIAS SCHWARZENNEGER ….Mezi nimi jistý potetovaný Franc, či dámy které neradno zesměšňovat ….pokr.příště na jiném místě
 
  TAK TO VYPADÁ NĚKDY NEJEN V POLITICKÝCH STRANÁCH ALE I NĚKTERÝCH INICIATIVÁCH. KDE JE OBČAN , TAK ODPOVĚD NACHÁZÍ OBČANSKÁ SPOLEČNOST.....
 LADOVSKÁ NÁLADA
 

Náhledy fotografií ze složky OSOBNOSTI -SLAVNÍ SPOLUOBČANÉ

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář