Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ REDAKCE KLUBU NÁRODNÍCH LISTŮ A ZMĚNY K 1.10.2013

18. 9. 2013

ČESKÝ,MORAVSKÝ A SLEZSKÝ SNĚM - (Národní výbor Československé unie).

---------------------------

Vážení čtenáři Klubu Národních listů,

září 2013 v 165 roce existence Národní strany svobodymyslné (NDS od r. 1918) Národní listy Internet prodělávají zásadní reformu. Konferencí Mediálního klubu- Redakční rady dne 5.9.2013 se náš Klub změšnil na celorepublikový a s kontakty na Slovensko, Polsko, Podkarpatskou rus, zejména státoprávně na celé Slezsko .

      ..........................

     Složení redakční rady je již zveřejněno od 6.9.2013 na hlavní stránce Národních listů Internet.

- Předseda NDS-Národní demokracie ( viz Osvědčení Sb.1991 orig, NS France Paris 1949 až... Sb.85530 ) včera vydal Prohlášení k volbám. RUBRIKA ČESKOMORAVSKÝ SNĚM bude zaměřen na osvětlení státoprávního principu ČESKÉHO STÁTU . ŹÁDNÉ ČESKO : Země : Praha, Čechy, Morava,Slezsko, od r. 1918 Slovensko a Podkarpatská Rus !

..........................................................

ALIANCE PRO TRANSFORMACI ČR .

OBČANSKÉ STANOVISKO ZOBECNIL PŘEDSEDA NÁRODNÍ DEMOKRACIE VE SVÉM PROHLÁŠENÍ.

..........................................................

Na podkladě dřívějších dohod pozve starosta ČMS sněmu k přípravnému jednání společného postupu demokratické a opoziční strany i s některými, které byly donuceny kandidovat v tzv . předčasných volbách.

...........................................................

TENTO PORTÁL BUDE NADÁLE SLOUŽIT DEMOKRATICKÉ OPOZICI V ZEMI !

Hlavní redakce Národních listů Internet

odpovědný šéfredaktor : Jan Valenta

 

 

Náhledy fotografií ze složky OBČANÉ CO VY NA TO ?