Jdi na obsah Jdi na menu
 


POLITICKÉ STRANY MIMO PARLAMENT

27. 4. 2009

Vážení funkcionáři nových i starších politických stran a hnutí .

Postarali jste se zakládáním stále nových subjektů o totálních zmatcích v hlavách voličů. Pokud jde o volby do Evropského parlamentu, lze ještě tolerovat 33 subjektů v poli tohoto mače ! - Pokud jde o nejstarší parlamentní stranu v historii , Národní demokracii, tak především jí bylo upřeno vrátit se do Parlamentu . Mnichov 1938 a Únor 1948 zabránil autentickým stranám ( republikáni, NDS, živnostníci ) aby pokračovaly v tom dobrém co říjen 1918 nastolil.

Po listopadu 1989 jsme se pokusili o návrat, avšak ukázalo se, že navrácení prostorů a umožnění normální politické práce byly tímto pseudodemokratickým režimem prakticky znemožněny. Našim bývalým přátelům z řad Národních socialistů ( koaliční partner 1918 až 38) byla za "odměnu "za balkon Melantrichu 1989 vytunelována strana !

V guláši našeho Absurdistánu se vyrojily strany, které de facto odčerpaly hlasy mimoparlamentní opozici ve prospěch vládních stran. Pokud ještě existují i z nových stran slušní a neokoukaní lidé, nutno jim nabídnout variantu, kdy v duchu demokratickém a tradičním můžeme v rámci Českého a Moravského klubu, který se obnovuje najít  cestu z bludného kruhu nízkopodlažní politiky.

Národní demokracie za nepřehledného stavu nestaví vlastní kandidátku a bude podporovat uskupení NEZÁVISLÝCH A ZDRAVÉHO ROZUMU  "SUVERENITA ". V žádném případě kolaborantské strany s ODS či ČSSD , které tvoří jen "kulisu " pro "opětovné zvolení" těch, které mají občané už "plné zuby". Denně slyším : SPOJTE SE ! -PODPOŘÍME VÁS.

A TAK MÁME JEŠTĚ NA PODZIM ŠANCI. V ČERVNU SE SEJDE SNĚM DEMOKRATICKÝCH STRAN V ČESKÉM KLUBU, KTERÝ JAK JSME OZNÁMILI NAVAZUJE NA ČINNOST TĚCH, KTEŘÍ SE STALI OTCI NAŠÍ NEZÁVISLOSTI .

BLAHO VLASTI BUDIŽ NAŠÍM NEJVYŠŠÍM ZÁKONEM.... 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář