Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE ČTENÁŘŮM- VÝZNAMNÁ VÝROČÍ V KVĚTNU

18. 5. 2011

Na stránkách Národních listů Internet jsme uveřejnili zprávu o některých výročích, vztahujícím se ke květnu roku 2009,2010,2011 :   Mezi významná výročí byla pietní vzpomínka u hrobu básníka a senátora za NDS, Viktora Dyka dne 14.května. Akci velmi dobře zajistil Klub Viktora Dyka, zejména Phdr. Josef Tomeš ( předseda klubu). Přítomni byli vlastenecky smýšlející osobnosti kulturního a politického života, zástupci dalších stran a spolků. MMj : Národní sjednocení ( předseda Roman Filčík), Národní strany (mgr. Jan Skácel) a Společnosti Antonína Švehly. Básně Viktora dyka přednesl mistr Josef Mixa (87), dále zamyšlení Phdr. Josef Tomeš a předseda ČMND-NDS Jan Valenta.

Vystupující zhodnotili prozíravé myšlení Viktora Dyka pro přítomnost a apel na národní hrdost. Informativně přítomni byli seznámeni s obnovou Českého klubu občanů ČR . V polovině června se pod hlavičkou ČK sejdou politické strany a hnutí vlasteneckého smýšlení a občané.

Vzhledem k přípravám se veškeré informace soustřeďují na nejvíce sledované Národní listy Internet.

V dalších dvou létech pietní akce nebyla uskutečněna. Rozmělnění vlasteneckých sil a

 

Tyto webové stránky budou plně k dispozici národním a vlasteneckým silám společnosti. 


 

Dne 29.5.2009 vzpomeneme 72 let od úmrtí velkého syna našeho národa, významného českého národního politika a myslitele, JUDr. Karla Kramáře. Pietní akce jako každý rok uspořádají čeští vlastenečtí předtsvitelé v Ruské kapli .

ČAS PIETNÍ AKCE UVEŘEJNÍME V NÁRODNÍCH LISTECH INTERNET.

PIETNÍ AKCE JSOU V ČECHÁCH TABU. UPADÁJÍCÍ MORÁLKA , ZOUFALÁ PASIVITA ČLENŮ MIMOPARLAMENTNÍCH STRAN, LETARGIE I UVNITŘ ĆMND- NDS JE TAKOVÁ, ŽE JSME NEMOHL NA VÝZNAMNÉ VÝROČÍ VIKTORA DYKA, JEDNOHO Z NEJVĚTŠÍCH ČESKÝCH A ČESKOSLOVENSKÝCH BÁSNÍKŮ ANI USTANOVIT DELEGACI NA OLŠANSKÉ HŘBITOVY !!!!!!! - 80 LET OD TRAGICKÉ SMRTÍ!!!!!!!!!!

PEVNĚ VĚŘÍM, ŽE SE PODAŘÍ ALESPOŇ UCTÍT PAMÁTKY DVOU VYNIKAJÍCÍCH VLASTENCŮ A POLITIKŮ , VIKTORA DYKA A JUDR.KARLA KRAMÁŘE DNE 29.5.2011 , KDY JE VÝROČÍ ÚMRTÍ PRÁVĚ NAŠEHO PŘEDSEDY.

JAN VALENTA, PŘEDSEDA ČMND-NDS DNES


 

 

Náhledy fotografií ze složky Galerie ČMK

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář