Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZAČÍNÁME.

19. 1. 2008

Právě dnes začínáme s pravidelnými rubrikami. Webové stránky Českého a moravského klubu při Národně demokratické straně právě začínají s pravidelnými informacemi:

Společně s NDS a dalšími občany připravujeme informační seriál o obnově českého klubu, jeho tradici a významných aktérech.

Dále: budeme přinášet prohlášení, úvahy a názory na současný stav české společnosti.

Budeme pravdivě informovat o způsobu vládnutí oligarchie.

Velmi významnou složkou budou ekonomické komentáře.

Kulturně společenská rubrika bude informovat a zveřejňovat aktuální díla.

readakce 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Informace pro čtenáře.

Předseda NDS, 8. 2. 2008 11:11

Informujeme čtenáře, že mohou v Národním archivu ČR na Chodovci najít svazky historie a činnosti Českého a Moravského klubu. Najdeme zde např. původní stanovy a vzácný rukopis psaný Františkem Ladislavem Riegerem. Pro zajímavost : archiválie až do své smrti shromažďoval Karel Jaromír Erben, autor našich národních pohádek. Redakce

Vklad.

Předseda NDS Jan Valenta, šéfredaktor NL, 29. 1. 2008 10:49

Vážení čtenáři internetových stránek. Obracím se na vás, ty kterým není lhostejný osud našeho národa. Všichni víme, že naše členství v EU a Šengenském prostoru sice otevřelo hranice, ale zároveň migrací do ČR dochází ke konfrontaci kultur. Je nutné si tu svou, většinovou v ČR chránit. A to je i smysl naší práce a snažení.Každý z nás může přispívat komentáři k tématům a nastolovat další. Nechť se tyto stránky stanou svobodným tokem myšlenek.