Jdi na obsah Jdi na menu
 


REFERENDUM ZDE !

12. 3. 2010

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ , PŘÁTELÉ, ČLENOVÉ KLUBŮ, INICIATIV , VLASTENECKY SMÝŠLEJÍCÍ, K NÁRODU :

--------------------------------------------------------------------------------------

V těchto dnech nastává přelom ve vlasteneckých a demokratických stranách České republiky, neboť zatím všelijaké politické pseudostrany alá " svobodných" či jiných "občanů", Topů 09 či parlamentní odrůdy odvaru jakési "demokracie pro ně " , vykradači myšlenek mají útrum ! Národní demokracie uzákonila názebv tak, aby prvky přímé demokracie, tolik prosazované v údobí nástupu Nové mladé generace NDS na čele s dr. Ladislavem Rašínem, dr. Jiřím Bertlem ( gen. taj. strany  /  do r. 1964/ a předseda NDS v exilu od r. 1964 , generální tajemníkem NDS v exilu 1964-2002 hrabětem Vilémem Trčkou z Lippé a JUDr. Vlastimilem Klímou , za přímé podpory vůdce strany dr. Karla Kramáře prosadili roku 1932- 1934 prvky přímé demokracie do dokumentů strany a v roce 1938 pak do PROGRAMU STRANY PRO 20.MILIONŮ OBČANŮ, DÁLE EXILOVÉHO PROGRAMU NDS. Žel , do ciziny a emigrace nemohli odejít : profesor dr. Karel Engliš ( internace a hlídání) , ani dr. Vlastimil Klíma + 1974 ! dr. Klíma a dr. Lad. Rašín byli u zrodu Parlamentního výboru na obranu Československa v roce 1938. byli i redaktory Národní myšlenky a Národních listů, čelnými představiteli Mladé generace NDS. Oběma vynikajícím politikům se nepovedlo uvést novodobý program NDS v r. 1938 do života, žel ani těm, kteří v exilu bojovali v Československém Senátu za svobodu své vlasti !

            Polistopadová demokratura zfalšovala dějiny. naštěstí se nám podařilo leccos z odkazu Mladé generace NDS zachránit. Pevně věřím Patriku, Filipe a děvčata, že navážete na rozkvět intelůigenční elity, která byla ponížena v létech 1939, 1948,1968 a žel i po roce 1989 . Odsun "mozků", mladého vlasteneckého elánu a odbornosti ve všech sférách poznamenaly tři odboje ! IV. ODBOJ BYL VYHLÁŠEN !

        TENTOKRÁT JDE O TO, ŽE VLASTNÍ SPOLUOBČANÉ SE DOPUSTILI ZRADY NÁRODNÍCH A EKONOMICKÝCH ZÁJMŮ ZEMĚ, NA ZASTUPITELSKÉ ÚROVNI POSLANCI DĚLAJÍ NAŠÍ VLASTI OSTUDU JAK MEZI OBČANY TAK VEN DO ZAHRANIČÍ.

      Navrhovali jsme ostatním politickým stranám kooperaci a Mimoparlamentní sněm na bázi historického modelu "ČESKÉHO A MORAVSKÉHO KLUBU". KRÁTKOZRAKOST A DOKONCE DO SEBE ZAHLEDĚNOST STRAN, KTERÉ PRO NÁROD NIC NEUDĚLALY , JEN ROZMNOŽILY ZMATEK NA POLITICKÉ SCÉNĚ A OBJEKTIVNĚ NAHRÁLY ZAKONZERVOVANÉ MOCI VLÁDNÍCH A PARLAMENTNÍCH STRAN, SNÍŽILY VYHLÍDKY TĚCHTO STRAN NA MINIMUM, PŘIČEMŽ NÁROD CHCE ZÁSADNÍ ZMĚNY POLITIKY A V HOSPODÁŘSKÉ OBLASTI. TU NABÍZÍ SKUTEČNĚ JEN NÁRODNÍ DEMOKRACIE A MOŽNOST I BEZ STRANICKÉ PŘÍSLUŠNOSTI SE ANGAŽOVAT. ZAČÍNÁME DE FACTO POTŘETÍ PO ŠÍLENÉM SCHIZMATU ALLÁ PARTA "HIC" A OBSTRUKCÍCH MINISTERSTVA VNITRA ČR. STRANA MĚLA BÝT SMAZÁNA. DOKONCE PRÝ SLOUČENA S NEEXISTUJÍCÍ STRANOU . KATASTROFÁLNÍ NEPOŘÁDEK V EVIDENCI STRAN NA MV ČR OBJEKTIVNĚ "NAHRÁL " ODS-ČSSD-SZ-KDU-ČSL A KSČM , ALE I PODVODNÉMU KALOUSKOVI Z TOP 09 .


OBČANÉ PROBUĎTE SE A HLASUJTE V REFERENDECH O TOM, ZDA NÁRODNÍ DEMOKRACIE-NDS MÁ JÍT DO VOLEB A) PARLAMENTNÍCH A SENÁTNÍCH B) KOMUNÁLNÍCH C) HLASUJTE A DOPLŇUJTE PROGRAM VAŠÍ STRANY, KTERÁ VÁS NIKDY ANI V DOBÁCH NEJTĚŽŠÍCH ( 1938,1948,1968,1989 AŽ ,,,) NEZRADILA !!!!!!!!!!!!!

VŽDY A V JAKÉKOLIV DOBĚ BUDE STÁT PŘI VÁS , OBČANECH (  to jsou slova dr. Karla Kramáře )

HLASUJTE NA TŘECH PORTÁLECH A FACEBOOKU , EMAILECH : valenta.nds§seznam.cz, valjan.nds§seznam.cz

valenta.nds

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

"referenda"

vladimír, 13. 3. 2010 7:45

Referenda jsou neprůhledná a tedy i nedůvěryhodná. Nikdo o ně nemá zájem a jejich "výsledky", vzhledem k absenci jakékoliv kontroly, nelze brát vážně. Pan Valenta nás bude zřejmě bombasticky informovat, že hlasovaly tisíce příznivců NDS - já už ale teď spíše slyším smích z tisíců hrdel...